Jesteś tutaj
Strona główna > Projekty > Na pewno wiesz ile pracujesz?

Na pewno wiesz ile pracujesz?

 

9-przyjemnosc-1200x500

Jeżeli pracujecie na własne konto, niezależnie od struktury działalności, na pewno dawno już zrozumieliście jeden chyba smutny fakt. Najcenniejszą walutą nie są pieniądze – a czas.

To właśnie zauważyli twórcy jednego z projektów, dostępnych aktualnie na PolakPotrafi.pl. WeeCase (bo tak się ten system nazywa), chce ułatwić życie przedsiębiorcom, freelancerom i wszystkim innym bez względu na sposób zarabiania przez nich pieniędzy.

Początkowa idea rozrastała się w myśl „a może jeszcze to”, projekt więc aktualnie przewiduje: monitorowanie i mierzenie czasu pracy, fakturowanie, tworzenie raportów, dostęp do aplikacji  z kilku poziomów kont (dzięki czemu program fantastycznie ma sprawdzać się również  w średnich i dużych  firmach), ogólne sterowanie efektywnością pracy. Wszystko na bazie technologii OpenSource  –  dokładniej: python, django, bootstrap, jQuery, Apache oraz wielu innych.

Generalnym celem projektu jest wypuszczenie aplikacji na rynek, z pełną oprawą graficzną, opieką prawną i dzierżawą serwerów.

supermoc-niezalezna-1200x500

Jeżeli nie do końca możecie sobie wyobrazić dlaczego WeeCase miałby być dla Was, autorzy projektu dali szansę na przetestowania wersji demo aplikacji. Pod tym adresem znajdziecie cały system, oczywiście jeszcze w wersji próbnej:

https://demo.weecase.pl

Musicie tylko kliknąć w link i zalogować się jako „Jakub”.

W przyszłości WeeCase ma poszerzyć jeszcze bardziej zakres swojego funkcjonowania o  książkę korespondencji dającą możliwość rejestracji poczty przychodzącej i wychodzącej, dodania „modułu urlopowego”, modułu „kilometrówki”, mini – magazynu czyli możliwość wydawania i rejestrowania sprzętu służbowego i ogólnie zasobów współdzielonych, no i na koniec  powstać ma aplikacja mobilna marki autorów.

Projekt jak na crowdfunding specyficzny, więc warto mu się przyjrzeć dokładniej. Chłopakom zostały trzy tygodnie na ufundowanie systemu, więc na pewno nie pogardzą żadną złotówką i żadną formą pomocy.

W zamian za pomoc w pomyślnej finalizacji projektu, na zbiórce znajdziecie wiele gadżetów z hasłami z ich bloga.

Tak, panowie przez dłuższy czas prowadzili bloga z poradami dla początkujących przedsiębiorców i stąd właśnie na ich koszulkach, torbach i gadżetach, nie znajdziecie klasycznego loga – a właśnie hasła które zrobią furorę w każdej korporacji.

 

Reasumując: gdybyście właśnie teraz zaczynali planować postanowienia noworoczne i jednym z nich była poprawa Waszej organizacji pracy i życia, poprawa kontaktu z klientami, lepsze zarządzanie pieniędzmi, to ten projekt jest dla Was. Możecie dostać przy okazji naprawdę fajne nagrody, produkt w atrakcyjnych pakietach czasowych (darmowe triale), a przy okazji pomóc dwóm kumplom ze studiów w ich projekcie. Same plusy.

Projekt znajdziecie tutaj:

https://polakpotrafi.pl/projekt/weecase

relacje-744x310

Komentuj
Rafał Michalczuk
Facet ze wschodu, na zachodzie. Założyciel mitycznej Grupy 42. Uwielbia pisać, odkrywać muzykę, ludzi i sport w każdej postaci. Tworzył kampanie polityczne, działał w kulturze, miał agencję kreatywną, promocją zajmuje się "od zawsze". Aktualnie wolny strzelec. Crowdfunding uwielbia za zmuszanie do pomysłowości. Wierzy w jedno hasło: NIE PANIKUJ!
Top