Jesteś tutaj
Strona główna > Ogólne > Lepszy alkohol w kilka dni? We własnym domu? Teraz to możliwe!

Lepszy alkohol w kilka dni? We własnym domu? Teraz to możliwe!

Lepszy alkohol w kilka dni? We własnym domu? Teraz to możliwe!

Get Oaked w butelce whiskyGet Oaked to drewienka, które wrzucone do ulubionego alkoholu sprawią, że będzie on jeszcze lepszy. To pierwszy taki produkt w Polsce, stworzony do starzenia alkoholu w butelce. Od 3 listopada na PolakPotrafi.pl można wesprzeć ten projekt i pozwolić warszawskiej parze wejść na rynek z wielką pompą! Po pierwszym dniu zebrali już ponad 30% zakładanej kwoty. Walczą o więcej.

 

Get Oaked to w 100% naturalne, niewielkie drewienka dębowe, które działają na takiej samej zasadzie jak dębowe beczki, stosowane przez największych producentów alkoholi na świecie. Poprzez kontakt opalanego dębu z alkoholem, następuje wymiana smaków i aromatów, które do tej pory nie występowały w alkoholu, jak np. wanilia, kawa czy przyprawy i wiele innych. Niezaprzeczalną nowością jest tu jednak fakt, że dzięki Get Oaked cały proces przebiega nie przez wiele lat w ogromnych beczkach dojrzewając w szkockiej destylarni, ale we własnym domu, w zaledwie kilka dni, w butelce ulubionego alkoholu. Nie potrzeba nawet karafki. Idealnie nadaje się do wina, rumu, wódki czy whisky. Polepsza alkohol, nie ujmując jednak jego pierwotnego charakteru.
Dostępne są dwa rodzaje drewienek: lightwood oraz darkwood, które różnią się stopniem wypalenia i tym samym, uwalnianymi smakami i aromatami.

drewienka light dark-01-01
Projekt prowadzi młode małżeństwo z Warszawy. Liczą na zaangażowanie osób, które lubią ”tworzyć” i bawić się alkoholem, próbować i testować nowe smaki. Wszystko odpowiedzialnie, ale po swojemu. To właśnie dla nich stworzyli Get Oaked.
Żeby dołożyć swoją cegiełkę, wystarczy do 3 grudnia wejść na PolakPotrafi.pl, w projekt Get Oaked i wybrać jeden z atrakcyjnych i oryginalnych prezentów z gwarancją dostawy przed świętami. A wszystko to w wyjątkowo bezpiecznym systemie #WszystkoAlboNic, w którym jeśli zbiórka się nie powiedzie i niezbędne na rozpoczęcie masowej produkcji 15 tys. zł nie zostanie zebrane, cała kwota wróci automatycznie i bezpiecznie do wpłacających.

Całość zbiórki dostępna jest: tutaj
Zapraszamy także na profil na Fb projektu: tutaj

Dwa drewienka Get Oaked na dłoni

 

Komentuj
Magdalena Komur
Od 2016 roku opiekunka projektów crowdfundingowych w Polak Potrafi. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, prywatnie miłośniczka teatru.
Top