Jesteś tutaj
Strona główna > Ogólne > Black Friday na PolakPotrafi.pl!

Black Friday na PolakPotrafi.pl!

fb_cover

Black Friday to idealna okazja, aby upragnione rzeczy zdobyć w okazyjnych cenach. My pokazujemy, że crowdfunding nie odstaje od najnowszych trendów i jako pierwsza platforma w Polsce ogłaszamy Black Friday na PolakPotrafi.pl!

Dla każdego coś dobrego

Specjalne okazje przygotowaliśmy zarówno dla projektodawców, jak i wspierających! Jeśli masz kreatywny pomysł i potrzebujesz finansowania – w dniach 24.11-27.11.2017 r. zgłoś swój projekt na www.PolakPotrafi.pl/startuj, w sekcji ,,Skąd dowiedziałeś/łaś się o PolakPotrafi.pl?” wpisz ,,Black Friday”, wystartuj projekt w ciągu 6 miesięcy od zgłoszenia i ciesz się prowizją mniejszą o 50%!

Masz tylko 3 dni, aby zgłosić projekt na PolakPotrafi.pl i zyskać 50% zniżki na prowizję!
Masz tylko 3 dni, aby zgłosić projekt na PolakPotrafi.pl i zyskać 50% zniżki na prowizję!

Podoba Ci się idea crowdfundingu i lubisz wspierać kreatywne inicjatywy? Nasi projektodawcy przygotowali dla Ciebie wyjątkowe, limitowane nagrody w obniżonych cenach. W ofercie między innymi przepiękne, ręcznie robione naczynia ceramiczne, godzinna lekcja gry na gitarze, kalendarze na 2018 rok z Mandalami, oryginalne, gruzińskie wino i wiele, wiele innych! Sprawdź na www.PolakPotrafi.pl/blackfriday.

Przykładowe nagrody w ramach akcji Black Friday na PolakPotrafi.pl
Przykładowe nagrody w ramach akcji Black Friday na PolakPotrafi.pl

Pamiętaj, na zgłoszenia projektów w ramach akcji Black Friday na PolakPotrafi.pl czekamy do 26.11.2017 roku (godz. 23:59). Nagrody w promocyjnych cenach będą dostępne przez tydzień, do 01.12.2017 roku. Szał zgłaszania i wspierania – czas, start!

 

Komentuj
Julia Brudło
Tworzy, doświadcza i odkrywa, a teraz także promuje! Świeżo upieczona absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, która nabyte umiejętności wykorzystuje obecnie w marketingu. Dużo podróżuje i rozmawia z lokalnymi mieszkańcami, co uświadomiło jej, jak wiele przejmujących historii w sobie kryją. Przygodę z crowdfundingiem zaczęła od praktyki, kiedy za jego pośrednictwem zebrała środki na podróż maluchem dookoła Europy. Odnajduje się w pracy z ludźmi i choć sama dużo mówi, wysłucha każdego!
Top