Jesteś tutaj
Strona główna > Warte wsparcia > That Jazz i patriotyczny komiks – projekty warte wsparcia

That Jazz i patriotyczny komiks – projekty warte wsparcia

Na PolakPotrafi.pl trwa obecnie ponad 70 projektów. Nic dziwnego więc, że wybór tych, którym warto udzielić wsparcia, jest bardzo trudny. Dlatego przychodzimy Ci z pomocą! Co tydzień będziemy publikować dwa wybrane projekty, które szczególnie zasługują na Twoją uwagę. Zobacz, co przygotowaliśmy!

Projekt 1: That Jazz – wyjątkowy film o dorastaniu

That Jazz

15-letnia Diana ma obsesję – swoją instruktorkę tańca. Walczy z czasem i despotyczną matką, by jak najbardziej zbliżyć się do nauczycielki.

That Jazz to film o dorastaniu, zachowany w klimatach broadway Chicago, tworzony przez czwórkę młodych filmowców, których wspierają doświadczone już aktorki, a wśród nich Iza Dąbrowska (znana m. in. z Ucha Prezesa). Ty także możesz stać się częścią tego projektu.

A przy okazji, to naprawdę dobrze przygotowany projekt crowdfundingowy, zobacz: KLIK

Projekt 2: Patriotyczny komiks

Untitled design (70)

 

Co powiesz na komiks, opowiadający o legendarnej bitwie pod Rokitną w 1915 r.? To świetna lekcja historii z użyciem perfekcyjnej kreski! W przyszłości autorzy chcą, aby komiks trafił do polskich szkół i stanowił edukacyjny walor. Ale najpierw dołącz do nich, aby razem z nimi współtworzyć ten projekt!
Zobacz projekt: KLIK

Mam nadzieję, że któryś z projektów przypadł Ci do gustu. Do zobaczenia za tydzień!

Komentuj
Julia Brudło
Tworzy, doświadcza i odkrywa, a teraz także promuje! Świeżo upieczona absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, która nabyte umiejętności wykorzystuje obecnie w marketingu. Dużo podróżuje i rozmawia z lokalnymi mieszkańcami, co uświadomiło jej, jak wiele przejmujących historii w sobie kryją. Przygodę z crowdfundingiem zaczęła od praktyki, kiedy za jego pośrednictwem zebrała środki na podróż maluchem dookoła Europy. Odnajduje się w pracy z ludźmi i choć sama dużo mówi, wysłucha każdego!
Top