Jesteś tutaj
Strona główna > Warte wsparcia > Świetna nagroda, landing page i pomoc dzieciakom!

Świetna nagroda, landing page i pomoc dzieciakom!

Dotrzymując obietnicy, zgodnie z którą co tydzień będziemy publikować wybrane projekty, które szczególnie zasługują na Waszą uwagę, dzisiaj kolejna porcja! Tym razem mamy dla Was nietypowe zestawienie, nie będą to bowiem standardowo trzy projekty. Poniżej znajdziesz jeden projekt, landing page i inicjatywę, którą warto wesprzeć ze względu na świetną nagrodę.

Świetna nagroda: Wesprzyj życie wolne od stereotypów i zgarnij plakat!

Untitled design (77)

Ten projekt chciałabym Wam polecić nie tylko ze względu na wartościową ideę, ale także fantastyczną nagrodę! Jego celem jest pokazanie, że żadne z nas nie ma cech stuprocentowo żeńskich czy stuprocentowo męskich i że narzucane nam społecznie normy nie zawsze znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. W jaki sposób? Zobaczcie sami/e! I przy okazji zgarnijcie przepiękne plakaty.

Landing page: Escape House – pierwsza w Polsce willa zagadek!

escape house

Poznańska ekipa Exodus Escape Room, w ramach Prima Aprilis, wstawiła post o tym, że niebawem otwierają Escape House, czyli dom, w którym 10 osób mogłoby rozwiązywać zagadki aż przez 6 godzin! Informacja ta… dosłownie zawładnęła Internetem: prawie 7 tysięcy polubień, 267 udostępnień i 3392 komentarzy. Społeczność domaga się tego miejsca… więc będzie ono miało szansę powstać dzięki Waszemu wsparciu. Projekt rozpocznie się za nieco ponad tydzień – zostaw swojego maila, aby w pierwszej kolejności dowiedzieć się o starcie projektu i zgarnąć wejściówki do jedynego w Polsce Escape House!

Projekt: Zróbmy coś razem dla dzieciaków z Domu Dziecka

dzieciaki rolki

Artur chce zabrać dzieciaki z Domu Dziecka do Barcelony – aby chociaż przez chwilę zapomniały o trudach codzienności. Jego podopieczni są fanami hiszpańskich klubów piłkarskich, więc sprawi im to dodatkową radość. Jeśli każdy z nas wpłaci chociaż kilka złotych (równowartość kawy), dzieciaki, które na co dzień muszą zmagać się z wieloma przeciwnościami losu, będą mogły polecieć na wymarzone wakacje! My się już dorzuciliśmy.

Pamiętajcie – wspieranie wciąga! Wesprzyj chociaż jeden z powyższych projektów i sprawdź, jak to działa.

Kolejne zestawienie – już za tydzień!

Komentuj
Julia Brudło
Tworzy, doświadcza i odkrywa, a teraz także promuje! Świeżo upieczona absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, która nabyte umiejętności wykorzystuje obecnie w marketingu. Dużo podróżuje i rozmawia z lokalnymi mieszkańcami, co uświadomiło jej, jak wiele przejmujących historii w sobie kryją. Przygodę z crowdfundingiem zaczęła od praktyki, kiedy za jego pośrednictwem zebrała środki na podróż maluchem dookoła Europy. Odnajduje się w pracy z ludźmi i choć sama dużo mówi, wysłucha każdego!
Top