Jesteś tutaj
Strona główna > Warte wsparcia > Petmedica, Babki w Góry i kulinarne opowieści – Projekty Warte Wsparcia

Petmedica, Babki w Góry i kulinarne opowieści – Projekty Warte Wsparcia

Mamy czwartek – czas więc na kolejne świetne projekty! Dziś przygotowałam dla Ciebie inicjatywy z kategorii ,,Podróże”, ,,Książki/Publikacje” i ,,Społeczność” – dla każdego coś dobrego.

Projekt 1: Petmedica – opieka weterynaryjna dla każdego zwierzaka domowego

Untitled design (80)

Zdarzyło Ci się kiedyś, że Twój kot lub pies zachorował, a wizyty u weterynarza zrujnowały Twój budżet? Petmedica ma na to rozwiązanie! Celem projektu jest bowiem stworzenie innowacyjnego pakietu usług weterynaryjnych. Stała, miesięczna opłata będzie zaczynała się już od 9 złotych.

Masz zwierzaka domowego? Koniecznie się zapoznaj!

Projekt 2: Babki w góry – Marta i Ewa zdobywają Pireneje

baki

Cel: 800 km, 42 km przewyższeń i zdobycie najwyższego szczytu Pirenejów – Pico de Aneto. Wyzwanie ambitne, ale crowdfunding niejednokrotnie pokazywał, że kobiety mogą góry przenosić! Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie.

Start wyprawy zaplanowany jest już na 10 czerwca, więc spieszcie się ze wsparciem!

Projekt 3: Ocalmy od zapomnienia wspomnienia z Kresów!

dziadki

Na zdjęciu powyżej widzicie babcię Stasię i dziadka Karola, którzy przekazali Annie niesamowitą wiedzę historyczną na temat Kresowiaków. To już ostatni dzwonek, żeby przelać ich opowieści na papier – dla przyszłych pokoleń! Będzie to kulinarny pamiętnik, przepełniony wspomnieniami, anegdotami i przepisami.

Brakuje już bardzo niewiele!

Cudowne inicjatywy, prawda? Czuję, że wybór jednej może nie być taki prosty – pamiętaj, że zawsze możesz wesprzeć wszystkie trzy, bo wpłat można dokonywać już od 1 zł.  Wkręć się w crowdfunding już dziś!

Komentuj
Julia Brudło
Tworzy, doświadcza i odkrywa, a teraz także promuje! Świeżo upieczona absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, która nabyte umiejętności wykorzystuje obecnie w marketingu. Dużo podróżuje i rozmawia z lokalnymi mieszkańcami, co uświadomiło jej, jak wiele przejmujących historii w sobie kryją. Przygodę z crowdfundingiem zaczęła od praktyki, kiedy za jego pośrednictwem zebrała środki na podróż maluchem dookoła Europy. Odnajduje się w pracy z ludźmi i choć sama dużo mówi, wysłucha każdego!
Top